עגלת קניות יש לך 0   מוצרים בסל הקניות
ofna-im מובילים את שוק האופניים המתקלים אופני העיר ואופני הנשים בישראל
 
 
 
רשימת תפוצה
להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדוא"ל שלך:

 שלח

חיפוש באתר
חיפוש


סוגי אופניים מתקפלים

דף הבית >> מידע נוסף >> סוגי אופניים מתקפלים

אופניים מתקפלים, ממציא האופניים בטח לא חשב שההמצאה שלו תפותח ותגיע לכאלה מחוזות. ובכלל, מי מאיתנו היה מאמין שבשלב כלשהו האופניים יהפכו להיות כלי תחבורה כל כך משמעותי ויעיל, שלא להזכיר את מבחר הדגמים, העיצובים והאביזרים? הרכיבה על אופניים מספקת מענה ופתרונות למגוון בעיות הקיימות בעידן החדש. היא מאפשרת נסיעה בטוחה ומהירה בתוך הערים הסואנות, חוסכת זמן מיותר בדרכים ובעלויות הכרוכות בנסיעה ברכב ממונע. כמו כן, האופניים מהווים פיתרון אידיאלי עבור אלו המעוניינים לשמור על איכות הסביבה ולהימנע מזיהום אוויר מיותר ושימוש בדלק. במקביל, האופניים המתקפלים לקחו את כל תחום הרכיבה שלב אחד קדימה. מהיום, כבר לא צריך לחשוב על איך לסחוב או להעביר אותם, ובטח שלא, על איך ואיפה לאחסן אותם.

כיצד לבחור אופניים מתקפלים?

כל בחירה של אופניים באשר היא, מסתכמת בהתאמתם לאדם הרוכב. חשוב מאוד להתאים את האופניים למבנה הגוף, לסוג ולצורת הרכיבה. כמובן שיש לשים דגש על מטרת השימוש באופניים ועל תדירות השימוש. התקציב גם הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה אך הוא מהווה פועל יוצא של איכות ואמינות האופניים. את האופניים המתקפלים ניתן לחלק למספר סוגים: אופניים מתקפלים המיועדים לנסיעה בעיר על גבי כבישים ומדרכות או אופני הרים מתקפלים המיועדים לרכיבה בתנאי שטח אתגריים יותר.

רכיבה על אופניים ברחבי העיר

הרכיבה בעיר מאופיינת כרכיבה אחרת, נעימה ונוחה יותר. מדובר על רכיבה המשלבת רכיבה למטרות תחבורה ורכיבה כחלק מתרבות הפנאי והנאה. חשוב להבין, כי הרכיבה בעיר דורשת מהרוכב הממוצע תנוחת ישיבה מסוימת ורמת בטיחות ונוחות גבוהה. על אופני עיר אשר משמשים את רוכביהם ככלי תחבורה לכל דבר, להיות אמינים, בעלי משקל שילדה קל ונוחים לתפעול ותחזוקה. כמו כן, תנוחת הישיבה צריכה להיות כזו אשר תאפשר ראייה מרחבית ככל שניתן וכזו שתקל על קריאת תנאי הדרך בצורה בטוחה ונטולת עיכובים. ישנם כמה סוגי אופני עיר אשר ישמשו את הרוכב האורבאני בנאמנות:

  • אופני עיר מתקפלים - הפכו את אופני העיר למוצר פרקטי יותר. ניתן לקפלם באמצעות פעולה פשוטה שאורכת כחצי דקה ולאחסנם בתוך תיק המאפשר נשיאה קלה לכל מקום. ניתן לשאת אותם ולהעלותם על רכבות, אוטובוסים ורכבים פרטיים. הם אינם תופסים מקום מיותר לא בבית ולא במקום העבודה. הם אידיאליים עבור אלו שאינם רוצים להשאירם קשורים ברחוב ולהימנע מגניבתם.
  • אופניים לנשים - הצורך בייצור אופניים המיועדות למבנה גופן של הנשים עלה בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא מגוון אופניים המיועדים לנשים הן מבחינת צורת הישיבה והן מהבחינה העיצובית. כך לדוגמה קיימות אופני נוחות רטרו לנשים המשלבים מראה אופנתי ועדכני לצד בטיחות ונוחות רכיבה מקסימאלית. ובנוסף אופני נוחות TOWNIE לנשים שהם הכלי הנוח והפונקציונלי ביותר לרכיבה ובנוסף מגיעים בעיצוב עוצר נשימה.
  • אופניים חשמליים - מהווים פתרון לרוכבים אשר רוצים להימנע מהפעילות הכרוכה ברכיבה על אופניים ולהגיע ליעדם במהירות מקסימאלית. אופניים חשמליים משלבים את יתרונם של האופניים ה"רגילים" ויתרונם של כלי התחבורה הממונעים.
רווח
 
צורות תשלום מכבדים את כל כרטיסי האשראי שלח לחבר שלח לחבר   האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שיתופי ssl
לייבסיטי - בניית אתרים