עגלת קניות יש לך 0   מוצרים בסל הקניות
ofna-im מובילים את שוק האופניים המתקלים אופני העיר ואופני הנשים בישראל
 
 
 
רשימת תפוצה
להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדוא"ל שלך:

 שלח

חיפוש באתר
חיפוש


מחיר אופניים מתקפלים

דף הבית >> מידע נוסף >> מחיר אופניים מתקפלים

מרבית רוכבי האופניים הם אלו אשר קצו במלחמה הבלתי פוסקת של חיפושי החנייה, איחורים כתוצאה מהפקקים האיומים אשר על הכבישים והוצאות כספיות זעומות בעקבות העלאת מחירי הדלק והביטוחים. ישנם גם רוכבי האופניים אשר מצאו בהם אפשרות לפתח את כושרם הגופני או לחילופין, לקחת חלק בפעילות השומרת על איכות הסביבה. תהא הסיבה אשר תהא, רוכבי האופניים הם ברי מזל. במרוצת השנים, הפיתוחים וההמצאות החדשות בתחום, הפכו את האופניים לפריט עיצובי, נוח, יעיל ושימושי מהמעלה הראשונה.

רוכבים ומקפלים

בין כל ההמצאות והטרנדים האחרונים, ניתן למצוא את אחד הפתרונות היעילים לשימוש באופניים – אופניים מתקפלים. בעידן בו הצפיפות הולכת וגדלה והערים המרכזיות הופכות עמוסות והומות, קשיי התחבורה מתגברים בהתאם. אופניים מתקפלים מקלים בצורה משמעותית על ההתניידות התחבורתית בתוך העיר. ניתן לקפל את האופניים ולהכניסם לתוך תיק נשיאה ייעודי, לשאת אותם ממקום למקום, לאחסן אותם ביתר קלות בכל מקום ואזור ובכך לחסוך זמן יקר ומקום מיותר.

איך זה עובד?

אופניים מתקפלים בנויים בצורה כזו שיוכלו להתקפל בצורה נוחה ויעילה תוך מספר שניות ועד דקה. הם בעלי מנגנון ייחודי המאפשר קיפול של שלדת האופניים והכידון. ניתן למצוא אופניים המתקפלים באמצעות מנגנון חד מפרקי, בו רק השלדה מתקפלת, או קיפול באמצעות מנגנון דו מפרקי, בו ניתן לקפל את השלדה והכידון בו בעת. ישנם גם אופנים מתקפלים בעלי אביזרים נוספים כדוגמת מוט כידון וכסא הנשלפים ממקומם ודוושות מתקפלות. בכדי שהאופניים יהיו קלים לנשיאה ולקיפול הם מיוצרים במרבית המקרים כשגלגליהם קטנים יותר וצמיגיהם דקים יותר באופן יחסי. ישנם מספר סוגי אופניים מתקפלים ולכל חברה ומותג היתרונות שלהם. ישנם אופניים מתקפלים המותאמים לנסיעה בעיר, ישנם אופניים אשר מתקפלים בקלות יותר ומשקלם קל יותר. כמו כן, ניתן למצוא אופנים מתקפלים ייחודיים ומעוצבים כדוגמת אופני הרטרו או אופניים שהכסא שלהם רחב יותר. כיום, ניתן למצוא גם אופניים מתקפלים המיועדים לרכיבה ידידותית פחות ומותאמים לתנאי שטח קשים יותר כגון אופני הרים מתקפלים בעלי הילוכים, בולמי זעזועים וגלגלי שטח רחבים יותר.

לאחרונה, עם התגברות הטרנד הירוק, רוכבים אשר משתמשים באופניים לרכיבה לעבודה, יעדיפו בימי הקיץ להשתמש באופניים חשמליים, בכדי למנוע הזעה. רוב האופניים החשמליים הנמכרים בארץ, הינם מתקפלים, בשל הנוחות של שילוב הרכיבה ברכבת/ אוטובוס/ תא מטען של הרכב.

חשבון פשוט

מחיר אופניים מתקפלים משתנה בהתאם לדגם ולתצורה. טווח המחירים הוא די רחב ומשקף את איכות האופניים, בדרך כלל, באופן ישיר. את האופניים המתקפלים יש לבחור בהתאם לסוג הרכיבה ולתוואי השטח בו רוכבים. לבחירת האופניים המתאימים יש חשיבות גם לגבי המחיר. ישנם פרמטרים שונים אשר ישנו את טווח המחירים:

  • החומר ממנו עשויה השלדה, עד כמה הוא קשיח, עמיד בפני שחיקה וגמיש.
  • אופן קיפול האופניים ישפיע על נוחות הקיפול ומהירות הביצוע, כמו גם על גודל הקיפול הסופי.
  • גובה הכידון וצורתו ישפיעו על איכות הרכיבה, על היציבה בעת הרכיבה ועל סוג הרכיבה בהתאם לתנאי השטח.
  • איכות מושב הישיבה- ניתן לשדרג למושבי לייקרה רכה, המחיר הנוסף שתשלמו, יקל על איכות הרכיבה
  • אביזרים נוספים כדוגמת מספר ההילוכים, תאורה, תיק נשיאה, מגני בוץ, צבעים ייחודיים ועוד ישפיעו אף הם על מחירם של האופניים המתקפלים.
רווח
 
צורות תשלום מכבדים את כל כרטיסי האשראי שלח לחבר שלח לחבר   האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שיתופי ssl
לייבסיטי - בניית אתרים