עגלת קניות יש לך 0   מוצרים בסל הקניות
ofna-im מובילים את שוק האופניים המתקלים אופני העיר ואופני הנשים בישראל
 
 
 
רשימת תפוצה
להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדוא"ל שלך:

 שלח

חיפוש באתר
חיפוש


מדוע אופני עיר?

דף הבית >> מידע נוסף >> מדוע אופני עיר?

מדוע אופני עיר?
אופני העיר מוכרים לכולנו וכמעט שלא עברו שינויים מהיום שהומצאו.
לפני 20 שנה התעורר בקליפורניה רעיון מדהים של שדרוג האופניים כך שיתאימו לגוף האדם מבלי שאנו נצטרך להתאים עצמינו לאופניים.
את השינוי המדהים הזה עשתה חברת Electrabike  וחוללה מהפך בכלי המוכר והפשוט לכולנו.
רובינו "מתרצים" את  אי הרכיבה על אופניים בחוסר נוחות, כאבים, ומכאן גם חוסר הנאה. לאחר ניסיון ברכיבה על אופני אלקטרה- אספר לכם שאלו באמת רק תירוצים.
חברת אלקטרה פיתחה פטנט בלעדי ששינה את כל צורת הישיבה על האופניים- הפטנט נקרא Flat Foot Technology  באמצעות הזזת הציר המרכזי קדימה ושינוי זווית מוט האוכף לאחור ממוקם הרוכב אחורה ונמוך מהרגיל ברוב הזוגות -  ממש מעל הגלגל האחורי. 
המשמעות היא שגם בגובה דיווש יעיל, הרוכב יכול להיתמך בקלות ברגליו בקרקע. הכידון באופני Electra משוך גם הוא לאחור, ומתקבלת תנוחת רכיבה זקופה ונינוחה, המתאימה במיוחד להתניידות עירונית. (www.ofna-im.co.il)

קל יותר, כיף יותר, ירוק יותר.
את  הנסיעות בפקקים ואת מחירי הדלק היקרים אפשר לעקוף בקלות ואף בהנאה ע"י שימוש באופני עיר – בדרך לעבודה, לרכיבה בפארק/ בעיר בשעות הפנאי וכמובן לכושר.

"זה לא בשבילי..."
היום התירוץ הזה כבר לא עובד יותר. אופני העיר של אלקטרה מתאימים לכל אדם ולכל משקל . גם אלו שלא למדנו לרכב מעולם.
הפחד האמיתי ברכיבה על אופניים רגילים הוא חוסר שיווי המשקל – באופני אלקטרה שיווי משקל של הרוכב הוא יתרון, בזכות גיאומטריית נוחות.
מושבי האופניים ארגונומיים, הכיסא רחב ונוח, וברוב הדגמים כולל בטנת לייקרה רכה להתאמת המושב לרוכב, ויגרמו לכם להפיק הנאה מרכיבה חווייתית במיוחד שתגרום לכם להתאהב בכלי הזה שנקרא אופניים.

כן לאופני העיר, לא לאופני השטח
רכיבה על אופני העיר, בריאה יותר ומתאימה יותר לתוואי הדרך העירונית בשל הנדסת האנוש המתוכננת, כך שרוכב יישב זקוף, נוח, בשיווי משקל ובשל כך יתקבל שדה ראייה רחב הנדרש לסביבת הכביש המרומזר, הרכבים והולכי הרגל שבדרך.
המבנה של אופני שטח לא מספק את הפונקציות הללו, ואין סיבה לרכב עם אופני שטח בדרך עירונית.

לכולנו חשוב גם איך אנו נראים..
אנשים מחפשים את הנשמה במוצר, לא רק את הרכב שלנו אנחנו בוחרים בקפידה, גם את האופניים שלנו! אופני אלקטרה מעוצבים בצביעה עוצרת נשימה, רמת הגימור באופניים היא עד הפרטים הקטנים ביותר החל מידיות הכידון המותאמות למושב המעוצב, ועד לחישוקי האופניים, לכנפיים ולצמיגים. שמירה על המראה הנוסטלגי בשילוב מודרניות והנדסה מדויקת.
קצת אגו לא מזיק, מהאופניים האלה קשה להוריד את העיניים.
אחרי שנים שלא היו קיימים אופניים המאפשרים פתרון לרכיבה נוחה שכל אחד יכול לאהוב- אופני הטאוני הם ה"חבילה המושלמת" של נוחות, פונקציונליות וחוויה בלתי נשכחת.

 
רווח
 
צורות תשלום מכבדים את כל כרטיסי האשראי שלח לחבר שלח לחבר   האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שיתופי ssl
לייבסיטי - בניית אתרים