עגלת קניות יש לך 0   מוצרים בסל הקניות
ofna-im מובילים את שוק האופניים המתקלים אופני העיר ואופני הנשים בישראל
 
 
 
רשימת תפוצה
להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדוא"ל שלך:

 שלח

חיפוש באתר
חיפוש


אופני עיר לנשים

דף הבית >> מידע נוסף >> אופני עיר לנשים

בשנים האחרונות חלה עלייה מרשימה במספר רוכבי האופניים בארץ ובעולם. השימוש באופניים הפך לטרנדי בשל תרומתו הגדולה לשיפור הכושר הגופני, נוחות השימוש במתחם העירוני ותרומתו לאיכות הסביבה.

אופני נשים – כי כבר הגיע הזמן

רכיבת אופניים זוהתה מאז ומעולם כתחום גברי וזאת בשל מספר סיבות לא מועטות: נשים נהגו ללבוש שמלות וחצאיות אשר הקשו על חוויית הרכיבה, מושבי האופניים היו צרים מידי וגרמו לאי נוחות, משקל האופניים וגודלם המאסיבי דרש מאמץ רב מידי עבור האישה הממוצעת ורוחב ידיות האחיזה גרם לאחיזה מאומצת אשר התישה את הרוכבת. ברבות השנים השכילו יצרני האופניים להבין שבשל השוני הפיזיולוגי בין נשים לגברים יש להתאים את האופניים למבנה הפיזי של הנשים. האישה הממוצעת נמוכה יותר מגבר, משקלה פחות, חלקו העליון של גוף האישה קצר יותר מחלקו התחתון, כף היד קטנה יותר ומבנה האגן רחב יותר. עובדות אלה הצריכו ייצור אופני נשים במידות אחרות ובשינויים ארגונומיים כגון: מרחק קצר יותר בין הכידון למושב, כידון צר יותר, הקטנת המרחק שבין המושב לרצפה, זרועות פדלים קצרות יותר, מושב רכיבה רחב ומרופד וכל זאת לצד משקלם כללי קל יותר. כל זאת ועוד, אופני הנשים האופנתיות בנויות כך שהקורה העליונה של שלדת האופניים נמוכה ומאפשרת ישיבה גם כאשר הרוכבת לובשת חצאית או שמלה.

הנשים רוכבות בעיר

אופניים המיועדים לנשים הגדילו באופן משמעותי את מספר הנשים הרוכבות ופתחו בפניהן את האפשריות הרבות הגלומות ברכיבה על אופני עיר:

  • שימוש באופניים ככלי רכב - האישה המודרנית משתמשת באופניה ככלי רכב לכל דבר ומגיעה עימם כל מקום אשר ליבה חפץ. אופני עיר מהווים פיתרון אידיאלי בהוזלת עלויות, חיסכון בהוצאות ואפשרות לעצמאות מוחלטת.
  • נסיעה לעבודה - אופני הנשים מספקים מענה לאישה העובדת ובזכות משקלם הקל מותירים את הרוכבת מטופחת, נינוחה ופנויה ליום עבודה רגוע.
  • פתרון לבעיות חניה - אופניים לעיר חוסכות חיפוש חנייה מטריד ובזבוז זמן מיותר במציאת חנייה קרובה למקום היעד.
  • שמירה על איכות הסביבה - אין ספק שהשימוש באופניים תורם רבות לצמצום זיהום האוויר בזכות החיסכון בדלק ופליטת גזים מזהמים מכלי הרכב הממונעים.
  • הנאה ושמירה על הבריאות - רכיבה על אופניים היא ספורט אירובי לכל דבר. מעבר לכוח הפיזי אשר מושקע ופיתוח שרירי האגן, הישבן והרגליים, מתפתחת גם סיבולת הלב והריאה. אישה אשר רוכבת באופן קבוע על אופניים תימצא בהם את המענה המושלם לאורך חיים בריא.

אופנה ואופניים

גם לאופניים ישנה אופנה משלהם. אופני עיר המיועדים לנשים ייצבעו בצבעים בהירים, נשיים ואטרקטיביים. כמו כן, ישנם אופניים מעוצבים בסגנון רטרו עליהם ניתן להתקין סלסלאות מעוצבות, תיקים מעוצבים או סלים. נשים אשר ירצו לייחד את האופניים שלהן, יוכלו להדביק עליהם מדבקות דקורטיביות, לצרף להם פעמונים מיוחדים ואפילו מושבים מאוירים בדקורציות מרהיבות.

רווח
 
צורות תשלום מכבדים את כל כרטיסי האשראי שלח לחבר שלח לחבר   האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שיתופי ssl
לייבסיטי - בניית אתרים