עגלת קניות יש לך 0   מוצרים בסל הקניות
ofna-im מובילים את שוק האופניים המתקלים אופני העיר ואופני הנשים בישראל
 
 
 
רשימת תפוצה
להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדוא"ל שלך:

 שלח

חיפוש באתר
חיפוש


אופני נשים רטרו

דף הבית >> מידע נוסף >> אופני נשים רטרו

אין זה סוד שקיים הבדל מהותי בין הגברים לנשים. עוד משחר ההיסטוריה השונות מוזכרת בכל תחום אפשרי, החל מהשוני הפיזיולוגי וכלה בשוני הרגשי. בכל תחומי החיים ניתן לראות כי מוצרי הצריכה מותאמים לצורכי הנשים והגברים ואף ישנם מוצרים אשר מתוכננים בהתאם למגדר הספציפי. כך גם בכל הקשור לענף הספורט ולתחום רכיבת האופניים בפרט. הקדמה הטכנולוגית וההבנה כי קיים הבדל פיזיולוגי בין הגברים לנשים, הביאה לכך שבשנים האחרונות עלתה המגמה לייצר אופניים המותאמים למבנה גופה של האישה וצרכיה.

מי לא אוהבת שופינג?

בין אם מדובר במוצרי טיפוח, ביגוד, הנעלה או אביזרי נוי, קשה למצוא אישה שלא נהנית מחוויית הקנייה. הכוח הנשי הוא כוח קנייה מוביל בעולם כולו והיצרנים מודעים לכך בהחלט. אי לכך, מיוצרים לא מעט דגמים של אופני נשים הנמכרים על ידי מיטב החברות והחנויות. כיום, אישה יכולה להתאים את האופניים לגובהה ומשקלה, למטרות הרכיבה וסוגיה וכמובן, לעיצוב והסגנון אשר מאפיינים אותה.

כיצד בנויות אופניים המיועדים לנשים?

לפני שנפרט כיצד בנויים אופניים המיועדים לנשים כדאי להסביר מהו מבנה גופה של אישה ממוצעת, בניגוד למבנה גופו של גבר. במרבית המקרים, פלג הגוף העליון של האישה צר וקצר יותר מזה של הגבר. זרועותיה קצרות וכפות ידיה קטנות יותר. לעומת זאת, פלג הגוף התחתון של האישה, הירכיים והאגן, רחב מזה של הגבר הממוצע. הבדלים מהותיים אלה, משפיעים על התאמת האופניים לרוכבת ולסגנון הרכיבה שלה. מרבית אופני הנשים מיוצרים בצורה כזו אשר תתאים לפרופורציות הנשיות, לתנוחת הישיבה ויאפשרו רכיבה נוחה יותר. כך לדוגמא, המושב יהיה רחב יותר, הכידון צר והידיות תתאמנה לכפות ידיים קטנות יחסית. משקלם של אופני הנשים יהיה קל יותר מאשר אלו של הגברים, ולעיתים אף יכללו בולמי זעזועים אשר ינעימו וישפרו את איכות הנסיעה. בנוסף, ישנם אופני נשים המותאמים לרוכבת אשר אינה מעוניינת לוותר על לבישת השמלה או החצאית. מבנה אופניים שכזה, יהיה בעל עיצוב שילדה נמוך, "רמה" על פי המונח המקצועי, ויאפשר ישיבה שאינה מכריחה את החושפת לחשוף אזורים מוצנעים.

סוגי אופניים המתאימים לנשים

פעם היו צובעים אופניים בצבעים המזוהים עם המין הנשי, גוונים ורודים, לבנים, בהירים. עשו כמה שינויים קוסמטיים חיצוניים והציגו אותם למכירה ככאלו אשר מתאימים לאישה הרוכבת. אולם, כיום, המגמה השתנתה והשינוי נוגע ברובו למבנה השלדה, למערכת הסובבת אותה ולייצור האופניים עצמם. ניתן למצוא אופניים המותאמות לרכיבה בעיר, רכיבת שטח או רכיבת כביש ספורטיבית:

  • אופניים הולנדיים לנשים - מדובר על אופניים המבוססת על מסורת הרכיבה האורבאנית באמסטרדם, בירת הולנד. אופניים אלה משלבים נוחות, אלגנטיות ובטיחות. אופניים הולנדיות לנשים מזכירים מראה וינטג' מיושן ואירופאי. מבנה השלדה הנמוך מאפשר רכיבה קלילה ברחבי העיר. כפות הרגליים נוגעות בקרקע ומעניקות יציבות ובטיחות לרוכבת.
  • אופני הרים לנשים - גם בגזרה האתגרית קיימות אופציות המתאימות לנשים. אופני הרים לנשים כוללים שלדה חזקה ועמידה אך קלה יחסית, בולמי זעזועים, הילוכים ומושב המותאם למבנה האגן של האישה.
רווח
 
צורות תשלום מכבדים את כל כרטיסי האשראי שלח לחבר שלח לחבר   האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שיתופי ssl
לייבסיטי - בניית אתרים