עגלת קניות יש לך 0   מוצרים בסל הקניות
ofna-im מובילים את שוק האופניים המתקלים אופני העיר ואופני הנשים בישראל
 
 
 
רשימת תפוצה
להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדוא"ל שלך:

 שלח

חיפוש באתר
חיפוש


אופניים לעיר

דף הבית >> מידע נוסף >> אופניים לעיר

קיימים סוגים שונים של אופניים. בין אם אלה אופני עיר, אופני הרים או כל סוג אחר האפשרויות הן רבות ומגוונות. כשמדובר ברכיבה בתוך העיר יש להתייחס אל פרמטרים אחרים, שאינם כמו אלה, שאליהם מתייחסים בעת רכישת אופני הרים. הרכיבה בעיר מאלצת את הרוכב להתמודד עם תנאי שטח מסוימים ואתגרים אחרים, שאינם קיימים בשטח, או מחוצה לה. אם אתם מעוניינים לרכוש אופני עיר לגברים או אולי אופני עיר רטרו, הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לכם לשים לב אליהן לפני הרכישה.

אבל תחילה, מה הם אופני עיר

בבואכם לרכוש אופניים, תתקלו בסוגים שונים. השניים המרכזיים הם אופני עיר ואופני שטח. אופני עיר, וממש כפי שמרמז שמם, מיועדים לרכיבה בתוך העיר עצמה. הם אינם מתאימים לרכיבת שטח, שכן אין בהם, בדרך כלל, אלמנטים ההכרחיים לרכיבת מסוג זה, כמו בולמים או מעצורי דיסק. גם בתחום זה של אופני עיר אפשר למצוא סוגים שונים, המוצעים על ידי חנויות האופניים המתמחות בכך. אפשר למצוא אופניים מתקפלים, אופני פנאי וגם אופני קרוזר. המשותף לכל הסוגים האלה הוא עיצוב ומשקלה של שלדת האופניים וכן נוחות הרכיבה בהם. שלדת האופניים, כשמדובר באופני עיר, היא קלה יחסית, בהשוואה לאופני שטח, וגם נוחות הרכיבה שלהם בלתי רגילה. לצד כל זה, יש בהם צמיגים גדולים יותר, בהשוואה לאופני הרים, כדי לאפשר אחיזת כביש מוצלחת.

למה חשוב לשים לב לפני הרכישה

אם אתם מעוניינים לרכוש אופני עיר לגברים, חשוב שתתייחסו אל כמה פרמטרים שונים, רגע לפני הרכישה, ובעיקר כדי לוודא שמדובר ברכישה נכונה ומתאימה:

  • מהו התקציב העומד לרשותכם - כשמדובר באופני עיר אפשר למצוא כיום דגמים שונים. אלה יכולים להיות אופני עיר רטרו או סוגי אופני עיר אחרים. הם שונים זה מזה באיכות וכמובן גם שונים במחיר. לפני רכישתם, חשוב להגדיר את התקציב העומד לרשותכם. אמנם לא מדובר באופניים מקצועיים, הנאלצים להתמודד עם תנאי שטח בעייתיים, אולם גם בתחום זה אפשר למצוא אופניים, הנחשבים ליקרים ואיכותיים מאד ואילו אחרים לזולים ופשוטים יותר. חשוב לדעת מראש מהו התקציב כדי לאתר את האופניים המתאימים ביותר.
  • מתי וכמה אתם מעוניינים להשתמש בהם - אם אתם מתכננים לרכב על האופניים לא מעט בתוך העיר עצמה, מומלץ לכם לרכוש אופניים איכותיים, שישרתו אתכם תקופה ארוכה. אם אתם מעוניינים לקחת אותם אתכם באוטובוס, ברכבת או אפילו במכונית, כדאי לכם לבחור באופניים מתקפלים וכאלה שאינם תופסים מקום רב. כך או כך, האפשרויות הן רבות ומגוונות, אולם בטרם הבחירה חשוב לבחון אותן ולבדוק איזו מהן היא הנכונה ביותר, בהתאם לצרכיכם. כמובן שאסור לשכוח לרכוש גם אביזרים נלווים, כדי להבטיח בטיחות מקסימאלית, כמו למשל קסדה שהינה הכרחית וגם מחזירי אור ופנס מתאים, ובמיוחד אם אתם מתכננים לרכב גם בשעות הערב.
רווח
 
צורות תשלום מכבדים את כל כרטיסי האשראי שלח לחבר שלח לחבר   האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שיתופי ssl
לייבסיטי - בניית אתרים